Hazine kategorisindeki haberler

Hazine’nin nakit açığı Şubat’ta 171,5 milyar TL ile rekor seviyeye çıktı. Faiz dışı denge bu dönemde 140,1 milyar TL açık verdi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, Şubat ayına ilişkin nakit »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 5 yıl vadeli TLREF’e endeksli 3 ayda bir kupon ödemeli ihalesinde 16,5 milyar TL’lik teklife karşılık 8,76 milyar TL’lik satış gerçekleştirdi. Hazine ayrıca 5,41 milyar TL tutarında 23 Şubat 2033 »

Hazine ve Maliye Bakanlığı borçlanma takvimine 3 yıl vadeli TLREF endeksli ve 5 yıllık 2 tahville devam etti. Hazine iki tahvilde ihale öncesi satışlarla birlikte toplamda 43,6 milyar TL »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 5 ve 7 yıl vadeli tahvillerde ihale öncesi satışlarla birlikte toplamda 33,9 milyar TL borçlandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Aralık ayı iç borçlanma programına »

Hazine ve Maliye Bakanlığı, uluslararası piyasalardan borçlanma programı kapsamında 2,5 milyar dolarlık sukuk ihracı gerçekleştirdi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 6 Ekim tarihinde uluslararası »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 13 ay ve 10 yıl vadeli TÜFE’ye endeksli tahvilde ihale öncesi yapılan satışlarla toplamda 5,5 milyar TL borçlanmaya imza attı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 13 ay vadeli kuponsuz devlet »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 10 yıllık tahvilde ihale öncesindeki satış ile birlikte 16,3 milyar TL’lik borçlanmaya gitti.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 10 yıllık tahvil ihracı ile »

Scroll To Top