Hazine kategorisindeki haberler

Hazine alacakları, Nisan sonu itibarıyla 20,5 milyar lira olarak gerçekleşti.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 30 Nisan itibarıyla Hazine alacaklarına ilişkin verileri açıkladı. Buna göre, Hazine alacakları, »

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın 10 yıllık tahvilin ilk ihracı ihalesinde 3,54 milyar TL’lik teklife karşılık 1,94 milyar TL net satış yapıldı. İhalede bileşik faiz yüzde 23,90 oldu.

6 ay vadeli değişken faizli tahvilde 7,38 milyar TL’lik teklife »

Hazine alacakları, şubat sonu itibarıyla 21 milyar lira olarak gerçekleşti.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 28 Şubat itibarıyla Hazine alacaklarına ilişkin verileri açıkladı. Buna göre, Hazine alacakları, şubat sonu »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 4 yıl vadeli TLREF’e endeksli ve 7 yıl vadeli değişken faizli tahvil ihalelerini gerçekleştirdi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 4 yıl vadeli TLREF’e »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 11 ay vadeli Hazine bonosu ile 2 yıl vadeli tahvilde ihale öncesi yapılan satışlarla birlikte toplamda 8,3 milyar TL’lik borçlanmaya imza attı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Mart ayı borçlanma programına »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 11 aylık bonoda ihale öncesi satışla birlikte toplamda 4,2 milyar TL’lik borçlanmaya gitti. Hazine ayrıca 5,56 milyar TL’lik 2 yıl vadeli TL cinsi sukuk satışı »

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda 2021’de de görev değişimi yaşandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan kararla Lütfi Elvan’ın Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan ayrıldığı duyuruldu. Elvan’ın yerine Bakan Yardımcısı »

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 8 ay vadeli bono ve 7 yıl vadeli tahville ihale öncesi satışla birlikte toplamda 4,9 milyar TL’lik borçlanma yaptı.

İhalede basit faiz yüzde 18,03 oldu.  »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 2 yıl vadeli tahvil ve 5 yıl vadeli TLREF’e endeksli tahvil ihracını gerçekleştirdi. İhale öncesi satışla birlikte iki tahvilde toplam 8,2 milyar liralık borçlanma »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 2 yıl vadeli 3 ayda bir kupon ödemeli TLREF’e endeksli devlet tahvilinin yeniden ihracıyla toplamda 2,8 milyar TL’lik borçlanma »

Scroll To Top