Hazine kategorisindeki haberler

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 8 ay vadeli bono ve 7 yıl vadeli tahville ihale öncesi satışla birlikte toplamda 4,9 milyar TL’lik borçlanma yaptı.

İhalede basit faiz yüzde 18,03 oldu.  »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 2 yıl vadeli tahvil ve 5 yıl vadeli TLREF’e endeksli tahvil ihracını gerçekleştirdi. İhale öncesi satışla birlikte iki tahvilde toplam 8,2 milyar liralık borçlanma »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 2 yıl vadeli 3 ayda bir kupon ödemeli TLREF’e endeksli devlet tahvilinin yeniden ihracıyla toplamda 2,8 milyar TL’lik borçlanma »

Hazine’den sukuk ihracı

Hazine ve Maliye Bakanlığı sukuk ihracı yaptı. Bakanlıktan yapılan açıklamada 21 Eylül tarihinde 725 milyon TL tutarında Eylül 2026 itfa tarihli sukuk ihracı yapıldığı  »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 9 ay vadeli bono ve 7 yıl vadeli tahvilde toplamda 9,7 milyar TL’lik borçlanma gerçekleştirdi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın 9 ay vadeli bono »

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 2 yıl vadeli tahvil ve 4 yıl vadeli TÜFE’ye endeksli tahvilde ihale öncesi yapılan satışla 8,4 milyar TL borçlandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı iki yıl vadeli altı ayda »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 2 yıl vadeli TLREF’e endeksli tahvilde ihale öncesi yapılan satışla birlikte toplamda 4,2 milyar TL borçlanma gerçekleştirdi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Eylül ayı programının ilk »

Hazine ve Maliye Bakanlığı iki tahvil ihracıyla Ağustos ayı borçlanmasını tamamladı. 9 yıllık devlet tahvili ve 10 yıllık TÜFE’ye endeksli tahvil ile yapılan toplam borçlanma 9,5 milyar TL »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 2 yıllık devlet tahvili ve 5 yıllık TLREF’e endeksli tahvilde toplamda 10,1 milyar TL’lik borçlanmaya imza attı.

2 yıllık devlet tahvilinde net satış 3,32 milyar TL olurken, »

Hazine alacakları, Haziran sonu itibarıyla 18,1 milyar lira olarak gerçekleşti.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 30 Haziran itibarıyla Hazine alacaklarına ilişkin verileri açıkladı. Buna göre, alacak stoku içindeki en yüksek »

Hazine ve Maliye Bakanlığı 2021 yılı dış finansman programı çerçevesinde, euro cinsinden 2027 vadeli 1,5 milyar euroluk tahvil ihracı gerçekleştirdi.

8 Temmuz 2027 vadeli tahvilin kupon oranı yüzde 4,375, »

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 2 ve 5 yıl vadeli tahvillerde toplamda 8 milyar TL’lik borçlanmaya imza attı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 2 yıl vadeli 6 ayda bir »

Scroll To Top