Etikete Göre: ABD Borsaları

ABD’de S&P 500 ve Dow Jones Endeksleri ABD Merkez Bankası’nın (Fed) faiz kararı ve açıklamaları sonrasında günü rekorla tamamladı.

Açılışta yüzde 0,41 düşüşle 3.946,39 puandan işlem »

New York borsası, günü düşüşle tamamladı. Endekslerdeki negatif seyirde, ABD’de işsizlik maaşı başvurularının beklenmedik şekilde artması etkili oldu.

Kapanışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer »

New York Borsası, beklenenden iyi gelen ekonomik verilere rağmen güne düşüşle başlayan endeksler kapanışa doğru karışık bir seyir izledi.

Kapanışta Dow Jones endeksi yüzde 0,29 artışla 31.613,02 »

ABD’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik ekonomik destek paketine ilişkin görüşmeler devam ederken, son makroekonomik veriler ve yetkililerin açıklamaları, salgının etkilerine karşı daha fazla »

Şirketlerin dördüncü çeyrek bilançolarının etkisiyle güne düşüşle başlayan endeksler, ABD Merkez Bankasının (Fed) faiz oranları ve varlık alımlarında herhangi bir değişikliğe gitmemesine ve destekleyici »

New York borsası, haftanın ilk işlem gününü karışık seyirle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,12 azalışla 30.960 puana geriledi.

S&P 500 endeksi yüzde 0,36 artışla 3.855,36 puana »

New York Borsası, ABD Başkanlığına seçilen Joe Biden’ın açıklaması beklenen yeni destek paketinin detayları öncesi günü düşüşle tamamladı.

Kapanışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,22 düşüşle »

Scroll To Top